FotoIlijašSport

Još jedan uspješan dan za ilijaške atletičare, osvojeno 20 medalja

Atletski klub Ilijaš je nastupio sa 30 takmičara.

Rezultati atletskog kupa grada Sarajeva održanog dana 04.10.2020. godine u Atletskom Centru Atletskog kluba Sarajevo na Koševu.

Takmičenje je organizovano pod pokroviteljstvom Atletskog Saveza Kantona Sarajevo, i tehničkog organizotara AK Sarajevo.

PROMO

Atletski klub Ilijaš je nastupio sa 30 takmičara koji su postigli odlične rezultate. Osvojili su ukupno 20 medalja i to pojedinačno:
10-zlatnih
7-srebrenih
3-bronzane

Emina Omanović discipline: skok u dalj 1mjesto i zlatna medalja sa ličnim rekordom 4,93 i 2 mjesto u štafeti 4x100m
Hamdija Avdić disciplina: kugla 1 mjesto i zlatna medlaja.
Emina Mušanović disciplina: 60m 1 mjesto i zlatna medalja.
Midha Tatar disciplina: 200m 1 mjesto i zlatna medalja.
Senad Omanović disciplina: Voretx 1 mjesto i zlatna medalja.
Adin Avdić disciplina: Vortex 1 mjesto i zlatna medalja.
Salko Sejdić discipline: 1000m 1 mjesto i zlatna medalja, i štafeta 4x100m 1 mjesto i zlatna medalja.
Samra Beganović disciplina:Vortex 1 mjesto i zlatna medalja.
Ajla Ličina disciplina: Vortex 1 mjesto i zlatna medalja.
Adna Mostić disciplina: bacanje kugle 2 mjesto i srebrena medalja.
Ismail Bektešević disciplina: 60m 2 mjesto i srebrena medalja.
Mujo Salihović disciplina: kugla 2 jjesto i srebrena medalja.
Lejla Mehmedović disciplina: kugla 2 mjesto i srebrena medalja.
Adan Avdić disciplina: Vortex 2 mjesto i srebrena medalja.
Amina Muslić discipline: 60m 3 mjesto i bronzana medalja, i štafeta 4x100m 2 mjesto i srebrena medalja.
Amina Alić discipline:: kugla 2 mjesto i srebrena medalja i 2 mjesto štafeta 4x100m
Merjema Bulbul disciplina: šatafeta 4x100m 2 mjesto i srebrena medalja.
Muhamed Muslić discipline: 60m 3 mjesto i bronzana medalja i štafeta 4x100m 1 mjesto i zlatna medalja.
Bekir Beriša disciplina: 4x100m 1 mjesto i zlatna medalja.
Faris Durić disciplina: 4x100m 1 mjesto i zlatna medalja.
Almina Hrnjić disciplina: 600m 4 mjesto
Amina Mešić disciplina: 60m 4 mjesto
Ajna Bulbul disciplna: 60m 4 mjesto
Nezir Bektešević disciplina: 50m 4 mjesto
Pilav Nejra disciplina: Vortex 6 mjesto

Čestitamo svim takmičarima na današnjem uspjehu.

Povezani članci

Back to top button