Izvor: sport1.oslobodjenje.ba / Nekadašnji fudbaler sarajevskog Željezničara, kasnije trener, Duško Bajić, preminuo je u Bratuncu u 77. godini života.
Bajić je rođen u Podlugovima kod Ilijaša, te je kao vrlo mlad zaigrao za sarajevski Željezničar. Nastupao je za mladu reprezentaciju Jugoslavije, a u dva navrata je dobijao poziv za seniorsku reprezentaciju Jugoslavije.
U saobraćajnoj nesreći sa 23 godine je doživio povredu zbog koje je morao da prekine igračku karijeru i posveti se trenerskom poslu. Kao trener predvodio je Boskit iz Milića do prve titule šampiona Republike Srpske, a onda je nastavio da radi u Bratuncu, kao trener Bratstva i Poleta iz Kravice.
Duško Bajić će biti sahranjen sutra, u 13 časova, na Gradskom groblju Ciglana u Bratuncu.
Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen ovdje krši Vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe i prigovore možete slati na e-mail ilijasnet@gmail.com. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal IlijašNet nema obavezu postupiti po istim.
Stavovi izraženi u tekstu iznad, ukoliko je naveden izvor, ne predstavljaju stavove portala IlijašNet. Komentari na društvenim mrežama ne predstavljaju naše stavove te su odgovornost autora komentara.*
Saopćenja za javnost, dojave, informacije, najave događaja, pitanja i sl. šaljite na e-mail adresu ilijasnet@gmail.com