Hasanović: “Moramo se okrenuti prvenstvu, znamo naše ciljeve”

Postavlja: Redakcija
Datum objave: 13. aug 2021 @19:52
ID21396

Mostarski Velež večeras je završio svoju evropsku bajku porazom od Elfsborga na stadionu Grbavica rezultatom 4-1. Nakon susreta za FACE TV izjavu je dao trener Rođenih Feđa Dudić, ali i veznjak Veleža koji je večeras upisao nastup od prve minute, Dino Hasanović.

Ovo je fudbal, život. Nikad se ne zna šta nas čeka. Sve nas je uspavao gol u drugoj minuti, a opet smo odigrali dobro prvo poluvrijeme. Imali smo mnogo prilika, ali opet moram reći to je jednostavno fudbal. Mislim da se nije osjetila toliko razlika, ali je publika također pozitivno uticala na njih. Mislim da smo mi morali postići pogodak u prvom poluvremenu, tada bi sve bilo sve drugačije”, rekao je Hasanović i dodao:

60b916d38fa66

Trebao nam je brzi gol, kako bi se publika podigla, ali nažalost toga nije bilo. Ovo je nezapamćeno, historijsko ljeto za Velež. Moramo sada dalje, okrenuti se prvenstvu, znamo naše ciljeve i moramo se već u nedjelju vratiti se starim putevima.”- pišu Sportske.ba

Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen ovdje krši Vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe i prigovore možete slati na e-mail ilijasnet@gmail.com. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal IlijašNet nema obavezu postupiti po istim.
Stavovi izraženi u tekstu iznad, ukoliko je naveden izvor, ne predstavljaju stavove portala IlijašNet. Komentari na društvenim mrežama ne predstavljaju naše stavove te su odgovornost autora komentara.*
Saopćenja za javnost, dojave, informacije, najave događaja, pitanja i sl. šaljite na e-mail adresu ilijasnet@gmail.com